Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Węglówka

Węglówka, małopolskie

  • 520 000 zł
  • 91 m²
  • 5 714,29 zł/m²

Zdjęcie

Izabela Żak

Skontaktuj się

Dom Węglówka

Węglówka, małopolskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

520 000 zł

91 m²

5 714,29 zł/m²

Dom Węglówka

Zaktualizowane: 4 maja 2026

520 000 zł 91 m² 5 714,29 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

nadzwyczajne zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 000 m²
Miejsce postojowe:
wiata garażowa
Rok budowy:
1997

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 000 m²

Miejsce postojowe:

wiata garażowa

Rok budowy:

1997

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 520 000 zł (5 714,29 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 91 m² (83 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1997
  •   pokrycie dachu: gont
  •   okna: drewniane
  • Działka: 1 000 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom całoroczny - Węglówka, powiat myślenicki, gmina Wiśniowa

Oferujemy na sprzedaż całoroczny dom jednorodzinny położony w wyjątkowo atrakcyjnym regionie Beskidów, w otoczeniu licznych szlaków turystycznych i malowniczych wzniesień. W bezpośredniej okolicy znajdują się pasma Beskidu Wyspowego oraz Gorców, które zachwycają o każdej porze roku. (...)

Agent

Izabela Żak

662 242...

662 242 891

18 331 12 57

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Izabela Żak

662 242...

662 242 891

18 331 12 57

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości